האם הבלוג סייע לך ?

יום שבת, 28 במאי 2016

"דרעי מוטרד מאוד מהחקירה נגדו – כשיוסר הצא"פ ידעו מדוע

גילת: "דרעי מוטרד מאוד מהחקירה נגדו – כשיוסר הצא"פ ידעו מדוע"

העיתונאי מרדכי גילת, שחשף את 'פרשת דרעי' הראשונה, כותב בטורו השבועי ב'ישראל היום' על יו"ר ש"ס: "בניגוד לניסיון שלו לשדר עסקים כרגיל - הוא רחוק מלהיות רגוע"

איש בחדשות העבריין יאן גבריאלוב שרצח את אשתו לשעבר ואת חברה חוסל בשבת על ידי מפקד מחוז מרכז במשטרה פרטים על פשעים שביצע ע

א. בשנת 2000 נעצר פעמיים על נהיגה למרות פסילת רישיון.
ב. ב-14.03.2010 נעצר בכביש הערבה במהירות של 136 קמ"ש
ג.בשנת 2010 זייף רישיוi bvhdv

פרטים על יאן גבריאלוב באינטרנט:

לפני כב' השופט רענן בן-יוסף
מערערים
1. מדינת ישראל
נגד
משיבים
1. יאן גבריאלוב
בקשה לתסקיר קצין מבחן
הנידון: הנאשם יאן גבריאלוב שנת הלידה מס.הזהות 303471106
כתובתו צלח שלום 26 פתח תקווה מס.התיק
תאריך האשמה
הובא ביום 6.9.12 לפני כב.השופט: שופט רענן בן-יוסף שמצא אותו אשם בביצוע עבירה בניגוד לסעיף
וקבע שעל קצין המבחן לערוך חקירה אודותיו.
המשך הדיון נקבע לתאריך 27 דצמבר 2012 בשעה 12:00
הנאשם :
טלפון:

גבריאלוב יאן


מקום בחדשות חוות מסובים ירי בחווה ליד

מחלף מסובים על פי ויקיפדיה
מחלף מסובים הוא מחלף המחבר את כביש 4 עם כביש 461 והוא משמש ככניסה לדרום רמת גן, לדרום תל אביב, ולאור יהודה. המחלף בנוי בתצורת מחלף יהלום וכולל גשר בכביש 4 העובר מעל לכביש 461, כך שהתנועה בכביש 4 זורמת ללא הפרעה. פניות ימינה במחלף נעשות ללא רמזור, אך פניות שמאלה וכן נסיעה בכביש 461, מוכוונות על ידי רמזור.
צומת מסובים שימש במשך שנים את הנוסעים מתל אביב לנמל התעופה בן-גוריון, בכיוון ממערב למזרח ובכיוון מנמל התעופה לתל אביב ממזרח למערב. לאחר פתיחת מחלף גנות והכביש המהיר מתל אביב לנמל התעופה, הצטמצם התנועה בכיוון מזרח-מערב ועומס התנועה העיקרי היה בכיוון צפון-דרום
במשך שנים היה צומת מסובים אחד הצמתים העמוסים והפקוקים ביותר בישראל[ בינואר 1966 הופעל בצומת רמזור[3]. ב-30 באוקטובר 1972 התנגשה משאית בתיבת השליטה של הרמזור בצומת והדבר השבית את פעולת הרמזור בצומת במהלך שבועיים. באותה תקופה אירעו בצומת מספר תאונות דרכים, הקטלנית שבהם גרמה לארבעה הרוגים[4]. הדבר הביא להאשמות נגד מע"צ ודרישה לחקירת העיכוב בתיקון הרמזור[5]. בעיתונות פורסם שלקח למע"צ חמישה ימים להוציא מכרז לתיקון התקלה, חמישה ימים לבחירת זוכה במכרז ועוד כחמישה ימים עד תיקון הרמזור[6]. בעקבות הבקורת הוקמה ועדה ציבורית לבדיקת הפרשה[7].
מחלף מסובים היה מראשוני המחלפים שתוכננו בישראל והוא הוצע בשנת 1966 לתוכנית החומש של השנים 1967-1972[8]. אולם הגשר לא נבנה, ורק בפברואר 1986 הונחו הקורות של מחלף חדש[9], בדצמבר 1986 נפתח המחלף לתנועה מצפון לדרום[10]ובתחילת פברואר 1987 נפתח המחלף בטקס רשמי[11].
בשנת 2002 הושלמה בניית הרחבה למחלף שהכפילה את רוחבו. עבודות ההרחבה כללו העתקת תשתיות שונות שביניהן תוואי המוביל הארצי שעובר תחת המחלף.
המחלף נבנה על חורבות הכפר הערבי אל-ח'ירייה. כפר זה היה אחד ממספר כפרים ערביים[12] ששכנו לאורך כביש 461 ומנו, עד למלחמת העצמאות, כ-3000 תושבים[13]. תושבי הכפרים נהגו לארוב לכלי רכב שנעו על הכביש ופגעו בנוסעיהם. בחודש אפריל 1948, במסגרת מבצע חמץ כבשה חטיבת אלכסנדרוני את הכפרים. תושבי הכפרים ברחו לירדן והרי שומרון ולא הורשו יותר לחזור לאדמותיהם.
יש המזהים את מיקומה של בני ברק הקדומה בתל שנמצא בפינה הדרום מערבית של מחלף מסובים, דרומית לרמת גן בשטחו של פארק אריאל שרון[14]. שמו של המחלף אף בא מן הקטע הבא בהגדה של פסח: "מַעֲשֶׂה בְּרַבִּי אֱלִיעֶזֶר וְרַבִּי יְהוֹשֻׁעַ וְרַבִּי אֶלְעָזָר בֶּן עֲזַרְיָה וְרַבִּי עֲקִיבָא וְרַבִּי טַרְפוֹן שֶׁהָיוּ מְסֻבּין בִּבְנֵי בְרַק, וְהָיוּ מְסַפְּרִים בִּיצִיאַת מִצְרַיִם כָּל אוֹתוֹ הַלַּיְלָה עַד שֶׁבָּאוּ תַלְמִידֵיהֶם וְאָמְרוּ לָהֶם: רַבּוֹתֵינוּ, הִגִּיעַ זְמַן קְרִיאַת שְׁמַע שֶׁל שַׁחֲרִית".
g

Popular Posts